Zasady współpracy

Firma AZ Elektronik jest bezpośrednim importerem elementów i części elektronicznych z dalekiego wschodu.

Ceny podane w naszym sklepie są cenami podstawowymi. W przypadkach indywidualnych zamówień ostateczna cena jest ustalana z Klientem.
 
Z ofertą handlową i katalogiem towarów można zapoznać się w siedzibie firmy i stronie internetowej. Prowadzimy sprzedaż hurtową dla sklepów, hurtowni, zakładów usługowych, producentów i innych w ramach przedstawionej oferty, jak również w przypadku zamówienia większej ilości towaru, jest możliwość sprowadzenia go na indywidualne zamówienie Klienta.

Sprzedaż prowadzona jest:

  • w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00
  • wysyłkowo przez sklep internetowy www.azelektronik.pl

Zamówienia można kierować na adres naszej firmy:

  • poprzez sklep internetowy
  • telefonicznie
  • e-mailem

Ilości zamawianych towarów nie mogą być mniejsze niż "minimalne opakowanie towaru" którego wielkość przedstawiona jest w opisie produktu.

Ceny przedstawione w ofercie są cenami podstawowymi przy zakupie małych ilości towaru. w przypadku zakupu towaru o większej ilości ceny są regulowane według odpowiednich progów cenowych zależnych od ilości danego towaru i wartości całego zakupu.

Dla stałych Klientów, którzy współpracują dłuższy czas z naszą firmą przydzielamy stałe rabaty (kategorie cenowe), wtedy bez względu na wielkość zamówienia Klient płaci za towar w niższych cenach.

Istnieje możliwość negocjowania ceny przy zakupie dużych ilości wybranego towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl